Blog Detail Image

Avantajlı Doğum Sigortası Nedir, Neleri Kapsar?

Tam benim sigortam anne adaylarımızın yanında…

Bu özel süreçte en doğru adres olan Imc Brokerlik, bu heyecanlı günlerinizde masraflarınızı en aza indirerek hem cebinize dost hem de zengin teminat listesiyle en kaliteli hizmeti almanıza yardımcı olmaktadır. Imc Brokerlik anne ve baba adaylarına hamilelik öncesinde de sonrasında da geniş sigorta yelpazesiyle hizmet verir. Avantajlı doğum sigortasını bu hususta beklemeli ve bekleme süresi olmayan doğum sigortaları olarak ikiye ayırmak mümkün…

Bekleme süresi bulunan doğum sigortaları sevgili anne ve baba adaylarının belirleyeceği süreye göre ( 1 ay – 2 ay – 5 ay – 6 ay – 1 yıl olarak ) hareket eder. Anne adayı sigorta başlangıcı itibariyle belirlediği süre bittiğinde doğum teminatı başlar. Doğum teminatınız başladığında sağlıklı bir gebelikte yapılması gereken tahlil ve tetkikleriniz muayene kapsamınız boyunca limitsiz ve sınırsızdır. Seçeceğiniz sigorta şirketi doğrultusunda yıllık 10 muayene hakkınız bulunmaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortanıza ek bir doğum teminatı aldığınızdan dolayı sadece kadın hastalıkları ve doğum polikliniğine değil istediğiniz bölümlerde de sağlık sigortanızı kullanabiliyorsunuz. Doğum türü fark etmeksizin normal doğum ve sezaryen doğum eylemleriniz de sigorta kapsamındadır. Sezaryen doğum için ekstra bir tutar gerekmemesi doğum sırasında strese girmememiz açısından anne adayları için inanılmaz bir fırsattır. Bebeğiniz için de avantajı olan beklemeli doğum sigortası almak için tıklayın.

Peki, hamile olan anne adaylarımız… Tabii sizler için de yardımcı olduğumuz sağlık sigortalarımız da mevcut  Hamilelik sırasında da satın alabileceğiniz bu sağlık sigortasında seçeceğiniz sigorta şirketine göre hamilelik sürecinizde kullanacağınız 8 veya 10 muayene hakkınız bulunmaktadır. Sağlıklı bir gebelikte yapılması gereken tahlil ve tetkikleriniz muayene kapsamınız boyunca limitsiz ve sınırsızdır. Doğum türü fark etmeksizin normal doğum ve sezaryen doğum eylemleriniz de sigorta kapsamındadır. Hastanede 2 gün tek kişilik odada yatış süreniz bulunmaktadır. Bekleme süreli doğum sigortalarımız gibi sezaryen doğum için ekstra bir tutar gerekmemektedir. Bebeğinizi huzurla kucağınıza aldıktan sonra sigortamız sona erer. Avantajlı doğum sigortalarımız için tıklayın. Bebeğiniz için rutin muayene ve kontrolleri içinse 24 den fazla sigorta şirketi arasından sizlere sunacağımız teklifler için tıklayın.

Bekleme süreli veya bekleme süresi fark etmeksizin

Tam Benim Sigortam Her Zaman Yanınızda!